Türkiye Yemek Sanayicileri Kataloğu 2016

05.09.2016

Türkiye genelinde hizmet veren yemek sanayicilerinin iletişim bilgilerinin yer aldığı Türkiye Yemek Sanayicileri Kataloğu 2016 yayınlandı. Katalogda tam sayfa reklam ile yerine alan Gürçelik Mutfak , yemek sanayicilerinin en önemli çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Katalog güncel bir veri bankası olmasının yanında, bu işe yatırım yapacak profesyonellere de ışık tutuyor.

Kataloğu şu adresten inceleyebilirsiniz: https://issuu.com/berkaltinisik/docs/2016_katalog_cnv/1

Türkiye genelinde hizmet veren yemek sanayicilerinin iletişim bilgilerinin yer aldığı ... Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
Export Manager

Bahadır ULUAĞAÇ

bahadiruluagac@gurcelik.com.tr

KUSİNA 2017 BROŞÜR

900 Serisi

Yüksek pişirme verimi ile işletmenizde karlılık sağlarken, zamandan tasarruf edin. Yemek fabrikaları için gerekli olan maksimum güç bu seride.

Silver Series

Bu modüler tasarım konsepti, optimum mutfak düzeninizi oluşturmak için bireysel pişirme ekipmanı parçalarını karıştırıp eşleştirmenizi sağlar.

700 Serisi

Pişirme sistemlerinde uzmanlık isteyen şefler için küçük alanlarda bile kolay çalışma imkanı, konfor ve güvenlik sağlar.

700-S Serisi

Her detayı yüksek performans garanti eden, kaliteli ve özgün tarzıyla işlevsellikten ödün vermeyen kompakt ocaklar.

600 Serisi

Sıkışık alanlarda mucizeler yaratmak için harika bir seri. İşletmeniz ister 1m², ister 10m² olsun; bu seriyle inanılmaz işler başaracaksınız.
DETAYLI BİLGİ AL

Banket Arabaları

Yüksek güvenlik ve kolay kullanım birarada. Büyük kollar, en hafiften en ağır yüklere kadar taşımalarda büyük kolaylık ve verim sağlar.

Asansörlü Kömürlü ve Gazlı Izgaralar

Alevler size değil, siz alevlere hükmedin. Alevin yüksekliğini otomatik veya manuel ayarlanabilir asansörlü ızgara ile istediğiniz gibi pişirme yapabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ AL

Oteller

Otel deneyimlerimiz.

Cafeler ve Restoranlar

Cafe ve restoran deneyimlerimiz.