Oteller

MARRIOTT MINSK HOTEL

Minsk Marriot Hotel, Minsk'in yeni yerleşim bölgesinin ve merkezine giden ana hat üzerinde yer alıyor.

Tüm mutfaklarda ve birbirinde farklı 24 farklı mahalde şeflerin tercihi dünya markaları yanında Kusina'nın güçlü ürünleri oldu.

Projede, her biri dünya çapında lider 40 farklı markanın en iyi ürünleri tercih edildi. Otelde yaratılmak istenen kalite ve hız için, hazırlık, sunum, depolama, barlar, sopuk odalar vb. diğer bütün mahaller üzerinde saatlerce tasarım çalışması yapıldı

GRANDPAŞA HOTEL-MARMARİS

Grand Paşa Otel muhteşem doğa manzarasıyla Marmaris’in eşsiz güzelliğini sunar. Otelin  bünyesinde bulundurduğu, ana mutfak yazın yerli yabancı konukları ağırlarken, kısa kış sezonunda da banket mutfağı ile konferans, düğün, toplantı gibi organizasyonları ev sahipliği yapacak şekilde tasarlandı.

BELAD BOND RESORT-UMMAN

Belad Bond Resot,  Ummanın Salalah şehrinde, güzel iklimi, şaşırtıcı doğal güzelliği ve zengin mirası ile ünlüdür. Sahil şeridinde yer alan tatil köyü, şehir merkezine ise 8 km mesafede yer alıyor.Dünya mutfaklarından zengin yemek çeşitlerinin sunulduğu tatil köyünde, Kusina ürünleri tercih edildi. Tüm mutfaklarında ve Açık Büfelerinde Kusinayı tercih eden Belad Bond Resot'e teşekkürler.

DOUBLE TREE BY HILTON PİYALEPAŞA

Double Tree by Hilton Piyalepaşa, İstanbul tarihi yarımada da yer alan, şehrin dinanizmini lük ve konforla bir araya getiren Ofton İnşaat'ın projesi.

Ana Mutfaklarını projelendirdiğimiz otel, her gün yüzlerce misafire hizmet ederken kaliteden ödün vermeyen Kusina markasını tercih etti.

RAMADA RESORT KUŞADASI

Ramada Resor Kuşadası & Golf Otel kendisine has atmosferiyle, 30000 m2 alan üzerinde Kuşadası körfezinin üzerinde yer alıyor.

Hemen hemen her gün Dünya mutfaklarından farklı bir mönü yapılan işletmede Kusina ürünleri tercih edildi.

Tüm mutfaklarından ve Açık Büfelerinde Kusinayı tercih eden Ramada grubuna teşekkürler.

Export Manager

Onur KURT

[email protected]

Katalog 2024

Silver Serisi

Bu modüler tasarım konsepti, optimum mutfak düzeninizi oluşturmak için bireysel pişirme ekipmanı parçalarını karıştırıp eşleştirmenizi sağlar.

600 Serisi

Sıkışık alanlarda mucizeler yaratmak için harika bir seri. İşletmeniz ister 1m², ister 10m² olsun; bu seriyle inanılmaz işler başaracaksınız.

700-S Serisi

Her detayı yüksek performans garanti eden, kaliteli ve özgün tarzıyla işlevsellikten ödün vermeyen kompakt ocaklar.

700 Serisi

Kusina 700 serisi, daha büyük serilerin sunduğu performansı , orta ölçekte sunar.

900 Serisi

Yüksek pişirme verimi ile işletmenizde karlılık sağlarken, zamandan tasarruf edin. Yemek fabrikaları için gerekli olan maksimum güç bu seride.
DETAYLI BİLGİ AL

Banket Arabaları

Yüksek güvenlik ve kolay kullanım birarada. Büyük kollar, en hafiften en ağır yüklere kadar taşımalarda büyük kolaylık ve verim sağlar.

Asansörlü Kömürlü Izgaralar

Alevler size değil, siz alevlere hükmedin. Alevin yüksekliğini otomatik veya manuel ayarlanabilir asansörlü ızgara ile istediğiniz gibi pişirme yapabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ AL

Oteller

Otel deneyimlerimiz.

Cafeler ve Restoranlar

Cafe ve restoran deneyimlerimiz.